Duševní zranění bývají velmi bolestivá a dlouhodobá. Zklamání potkalo mnoho z nás. Myslíme si, že na  ně neexistuje žádný lék. Často slýcháme, čas pomůže. Časem vše přebolí a podobně. Ale co když nepřebolí? Co když je ta rána živá i po několika letech. Ano, můžeme odpustit, ale nemůžeme zapomenout. 

Tato dlouhodobá zranění, která si neseme mnoho let a někdy i celý život, můžou ovlivnit naše vztahy, často negativním způsobem. Jak?

Nevěříme, nechceme projevovat emoce a city, bojíme se dalšího zklamání a tak se náš život ubírá jiným směrem, než bychom si přáli.

A jeden homeopatický lék do toho dokáže krásně sáhnout. A hluboko. I několik let zpět. Rozpouští staré křivdy, zklamání….odpouští

NATRUM MURIATICUM (minerál- sůl – zahrnuje prvky sodíku a chloru)

Hlavní esencí tohoto léku je pocit „jsem nechán ve štychu“, zrazen nebo zklamán člověkem na němž nám záleželo. Cítí zradu. Uzavírá se a je nepřístupný, doprovází ho pocit nejistoty a strach ze samoty.

Takový člověk se domnívá, že je na něm něco špatně. Není dost dobrý, nevypadá dost dobře….a proto ten druhý odešel. Stáhne se a je smutný. Dlouho smutný. Nedává najevo své emoce, nechce útěchu a tento stav může přejít do vzteku a nenávisti. Ulpívá na nepříjemných vzpomínkách, není schopen zapomenout.

Natrum muriaticum dokáže člověka vrátit zpět do života a přinést mu radost. Otevírá zavřená srdce, rozpouští hořko-sladké vzpomínky a je znovu přístupný lásce.

Tento lék je vhodný na jakákoliv zklamání, ztrátu blízké osoby, dlouhodobý smutek, depresi a uzavřenost.

Lék doprovázejí i fyzické potíže. Například:

bolest hlavy, nespavost, suchá pokožka, nesnášenlivost slunce, je horkokrevný, sklon k oparům, ekzémy, astma

Vždy se poraďte se svým homeopatem, vybere potenci léku a nastaví správný postup léčby. Je možné, že časem budete potřebovat i jiný lék. 

Mějte krásné dny

Martina