Kdo jsem

Mgr. Martina Magulová

Věnuji se akutní i konstituční homeopatii, poradenství v oblasti regenerace dle TČM s produkty ENERGY a Bachově terapii.

Ráda vám pomohu s jakýmkoliv neduhem, bez potlačení příznaků najdeme pravou příčinu vašich potíží, ale také vás naučím preventivně udržovat zdraví v té nejlepší možné kondici.

 

Proč se mnou

Pokud hledáte opravdu cestu k trvalému vyléčení a nechcete jen tlumit příznaky chemickou tabletkou, jste tady správně. Cílem a posláním homeopatické léčby je obnovení zdraví a harmonie organismu, nikoli jen potlačování nepříjemných stavů, aniž by byla odstraněna jejich příčina. Na podobném principu pracuje tradiční čínská medicína, která se díky své dokonalé diagnostice snaží předcházet vzniku a rozvoji onemocnění.

Jak to začalo

Homeopatií se zabývám od roku 2005. Vystudovala jsem původně Laboratorní vyšetřovací metody ve zdravotnictví, avšak o alternativní medicínu se zajímám od svých 18 let a tento směr se nakonec ukázal být mou životní cestou. Ta začala samostudiem fytoterapie, po které následovaly kurzy orientální diagnostiky, reflexní terapie, su–joku, Reiki, Bachovy terapie a homeopatie. 

Mé vzdělání

Absolvovala jsem 4leté studium na Homeopatické fakultě s klinikou v letech 2005–2009, účastnila se supervizí a přednášek se zahraničními lektory. I nadále se věnuji studiu tradiční čínské medicíny a své znalosti neustále rozvíjím v obou oblastech. Účastním se pravidelných školení, webinářů či workshopů, sleduji nejnovější poznatky jak v homeopatii, tak i v TČM, abych je mohla předávat dál.

Můj blog

Zajímavé články k tématu homeopatie a jiných přírodních produktů pro zdraví

AUTISMUS a homeopatie

AUTISMUS a homeopatie

AUTISMUS A HOMEOPATIE V dnešní době přibývá stále více dětí, které se vymykají normě a díky své "jinakosti", je okolí považuje za nevychované nebo nezvladatelné, apod. Často dostávají nálepku s diagnózou AUTISMU nebo PAS, či jiné PORUCHY POZORNOSTI. Kromě celostní...

číst více
SPÁNEK a homeopatie

SPÁNEK a homeopatie

JAK JSTE NA TOM SE SPÁNKEM? A znáte tento nádherný květ? Tahle kráska se jmenuje PASSIFLORA INCARNATA (Mučenka) a v homeopatii se používá na poruchy spánku.  Mučenka ovlivňuje nervový systém, po čaji z listí je člověk ospalý, je vhodná pro lidi, kteří nemohou spát z...

číst více
STRACH z vystoupení na veřejnosti

STRACH z vystoupení na veřejnosti

Jednoho dne mi zavolala slečna, (říkejme jí Magda), zda by jí nepomohlo něco na strach. Magda trpěla trémou spojenou s vystoupením na veřejnosti. Od mala zpívala v kostele, vždy byla trémistka a nyní ji čekalo důležité sólo vystoupení.  Domluvily jsme se na setkání a...

číst více

Design a tvorba webu SBGRAFIK © 2021 Mgr. Martina Magulová – Zásady ochrany osobních údajů