Kdo jsem

Mgr. Martina Magulová

Věnuji se konstituční i akutní homeopatii, kterou doplňuji o Bachovu terapii. Zaměřuji se hlavně na děti, u nichž hledám příčiny jejich potíží především u poruch chování, adaptace, stresu a snížení funkce imunitního systému.

Pomoc a radu však u mě může hledat každý. Homeopatie není omezená věkem. Společně zlepšíme nejen vaše zdraví, spánek a kondici, ale mnohdy získáte i veselejší pohled na svět.

 

Jak to začalo

Homeopatií se zabývám od roku 2005. Vystudovala jsem původně Laboratorní bioanalytiku ve zdravotnictví, avšak o alternativní medicínu se zajímám od svých 18 let a tento směr se nakonec ukázal být mou životní cestou. Ta začala samostudiem fytoterapie, po které následovaly kurzy orientální diagnostiky, reflexní terapie, su–joku, Reiki, Bachovy terapie a homeopatie.

Mé vzdělání

Absolvovala jsem 4leté studium na Homeopatické fakultě s klinikou v letech 2005–2009, účastnila se supervizí a přednášek se zahraničními lektory. I nadále se věnuji mezinárodnímu studiu pro pokročilé homeopaty (Advanced Studies Program in Homeopathy Prague) na Akademii homeopatie. Jsem členem Homeopatické lékařské společnosti, účastním se pravidelných školení, webinářů či workshopů, sleduji nejnovější poznatky v homeopatii tak, abych je mohla  co nejlépe uvést do své praxe a předávat dál.

Proč se mnou

Pokud hledáte opravdu cestu k trvalému vyléčení a nechcete jen tlumit příznaky chemickou tabletkou, jste tady správně. Cílem a posláním homeopatické léčby je obnovení zdraví a harmonie organismu, nikoli jen potlačování nepříjemných stavů, aniž by byla odstraněna jejich příčina. 

Můj blog

Zajímavé články k tématu homeopatie a jiných přírodních produktů pro zdraví

STŘEVNÍ CHŘIPKA – ARSENICUM ALBUM

STŘEVNÍ CHŘIPKA – ARSENICUM ALBUM

  Každý z nás měl zkušenost se střevní chřipkou. V rodinách s malými dětmi je to poměrně časté onemocnění. Naštěstí odezní velmi brzy.  A jak sami víte, není to nic příjemného a homeopatie nám může pomoci. Oceníme ji hlavně u malých dětí, kde hrozí rychlá...

číst více
HOMEOPATIE a ZUBNÍ zákroky

HOMEOPATIE a ZUBNÍ zákroky

  Problémy se zuby se můžou objevit v jakémkoliv věku. Buď se vyvíjí postupně a nebo se objeví náhle. Akutní bolest zubu patří asi k těm nejbolestivějším záležitostem. Kdo ji zažil, uvítá cokoliv, co pomůže rychle ulevit od bolesti.  Homeopatie nenahrazuje...

číst více

Design a tvorba webu SBGRAFIK © 2021 Mgr. Martina Magulová – Zásady ochrany osobních údajů