Kdo jsem

Mgr. Martina Magulová

Věnuji se konstituční i akutní homeopatii, kterou doplňuji o Bachovu terapii. Zaměřuji se hlavně na děti, u nichž hledám příčiny jejich potíží především u poruch chování, adaptace, stresu a snížení funkce imunitního systému.

Pomoc a radu však u mě může hledat každý. Homeopatie není omezená věkem. Společně zlepšíme nejen vaše zdraví, spánek a kondici, ale mnohdy získáte i veselejší pohled na svět.

 

Jak to začalo

Homeopatií se zabývám od roku 2005. Vystudovala jsem původně Laboratorní bioanalytiku ve zdravotnictví, avšak o alternativní medicínu se zajímám od svých 18 let a tento směr se nakonec ukázal být mou životní cestou. Ta začala samostudiem fytoterapie, po které následovaly kurzy orientální diagnostiky, reflexní terapie, su–joku, Reiki, Bachovy terapie a homeopatie.

Mé vzdělání

Absolvovala jsem 4leté studium na Homeopatické fakultě s klinikou v letech 2005–2009, účastnila se supervizí a přednášek se zahraničními lektory. I nadále se věnuji mezinárodnímu studiu pro pokročilé homeopaty (Advanced Studies Program in Homeopathy Prague) na Akademii homeopatie. Jsem členem Homeopatické lékařské společnosti, účastním se pravidelných školení, webinářů či workshopů, sleduji nejnovější poznatky v homeopatii tak, abych je mohla  co nejlépe uvést do své praxe a předávat dál.

Proč se mnou

Pokud hledáte opravdu cestu k trvalému vyléčení a nechcete jen tlumit příznaky chemickou tabletkou, jste tady správně. Cílem a posláním homeopatické léčby je obnovení zdraví a harmonie organismu, nikoli jen potlačování nepříjemných stavů, aniž by byla odstraněna jejich příčina. 

Můj blog

Zajímavé články k tématu homeopatie a jiných přírodních produktů pro zdraví

MENOPAUZA

MENOPAUZA

Každá žena si projde obdobím menopauzy. Ne vždy ho vnímá příjemně, většinou je tomu naopak. U některých žen se kromě fyzických potíží objevují i nemalé obtíže psychického charakteru. Těchto stavů přibývá a opravdu není normální se cítit mizerně, přežívat a brát to...

číst více
AUTISMUS a homeopatie

AUTISMUS a homeopatie

AUTISMUS A HOMEOPATIE V dnešní době přibývá stále více dětí, které se vymykají normě a díky své "jinakosti", je okolí považuje za nevychované nebo nezvladatelné, apod. Často dostávají nálepku s diagnózou AUTISMU nebo PAS, či jiné PORUCHY POZORNOSTI. Kromě celostní...

číst více
SPÁNEK a homeopatie

SPÁNEK a homeopatie

JAK JSTE NA TOM SE SPÁNKEM? A znáte tento nádherný květ? Tahle kráska se jmenuje PASSIFLORA INCARNATA (Mučenka) a v homeopatii se používá na poruchy spánku.  Mučenka ovlivňuje nervový systém, po čaji z listí je člověk ospalý, je vhodná pro lidi, kteří nemohou spát z...

číst více

Design a tvorba webu SBGRAFIK © 2021 Mgr. Martina Magulová – Zásady ochrany osobních údajů