Každý někdy zažil TRÉMU nebo OBAVY Z NADCHÁZEJÍCÍ UDÁLOSTI. Může to být cokoliv. 

Strach z vystoupení na veřejnosti

Strach ze zkoušky

Strach ze špatných zpráv

Strach z létání

Strach z řízení auta

Strach z doktorů nebo zákroků

Jakákoliv obava, která předchází nějaké události. 

Přesně tento stav řeší homeopatický lék GELSEMIUM. Někteří lidé pociťují jen lehkou nervozitu, u jiných se objevuje úzkost až panika, z toho jak věci dopadnou. 

Gelsemium navrací rozvahu a klid. Mírní paniku. Dodá odvahu a někdy zcela mění úhel pohledu na věc. Ano, situace se nám nezdá už tak hrozná. Pomáhá i  na fyzické potíže, které tyto stavy doprovázejí. Typickými jsou:

slabost, neschopnost se soustředit

– paralýza strachem, zatemnění myšlení

– pocit, že se zastaví srdce

– průjem , pocení, třes

 

Gelsemium je velmi užitečné i při chřipkových stavech, zvláště tam, kde je výrazná SLABOST, ÚNAVA a ZCHVÁCENOST. Proto se vám hodí i domácí homeopatické lékárničky. V době koronaviru byl lékem č.1, pomohl mnoha lidem postavit se znovu na nohy, překonat tu nejhorší fázi. Lék zapůsobil nejen na fyzickou stránku, ale i na jejich mentální stav. Dodal odvahy a optimismu, že vše bude v pořádku. (pozn. homeopatie v závažných stavech vám nenahradí lékařskou péči, ale skvěle funguje jako doplňující léčba)

Jak Gelsemium užívat?

Před očekávanou událostí si vezměte si 1 kuličku 30C a nechejte rozpustit v ústech. Lék můžete i rozpustit do láhve s vodou a upíjet.

Přeji klidné dny

 Martina